Atribuită Cumpărare directă

Servicii dirigentie de santier pentru executarea lucrarilor din cadrul obiectivului "LUCRARI DE REFACERE DRUMURI ACCES SI PODETE, PARAUL BISERICII SI PARAUL CESARENI, COMUNA PALANCA, JUDETUL BACAU".

Număr anunț
DA26177660
Autoritate contractantă
Comuna Palanca (CUI 4278019)
Furnizor / câștigător
SC SANTRUST EXPERT SRL MOINESTI (CUI 15644506)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat