Atribuită Cumpărare directă

glet ct 126 5kg - 2 buc , diluant universal 0.9 litri -1 buc , covor intrare - 2 buc, vopsea oskar aqua matt 0.6 litri alb - 1 buc ,vopsea oskar aqua matt 0.6 litri rosu - 1 buc, vopsea oskar aqua matt 0.6 litri galben - 1 buc ,vopsea oskar aqua matt 0.6 litri albastru - 1 buc

Număr anunț
DA26107249
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala “Manastireanu Mihai”, Comuna Predeal Sarari (CUI 29026785)
Furnizor / câștigător
PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI 22585925)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178,99 RON
Valoare atribuită
178,99 RON
Data publicării
08.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178,99 RON

din 178,99 RON estimat