Atribuită Cumpărare directă

Bularca Radu-Lucian va participa la cursul "Comunicare organizationala.Masuri specifice necesare dezvoltarii sectorului public" in perioada 16-23 august 2020, la Baile Felix si va fi cazat la Hotel President SPA

Număr anunț
DA26114000
Autoritate contractantă
COMUNA SITA BUZAULUI (CUI 4404460)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.895,24 RON
Valoare atribuită
3.895,24 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.895,24 RON

din 3.895,24 RON estimat