Atribuită Cumpărare directă

Seringa 5 ml cu ac Buc 300 0.29 Fir sutura matase cu ac rotund 3/8, marime 3/0. 12 fire/cut Cut 1 54.00 Fir sutura matase cu ac rotund 3/8, marime 4/0. 12 fire/cut Cut 1 54.00 Fir sutura matase cu ac rotund 3/2, marime 2/0. 12 fire/cut Cut 1 54.00 Fir sutura matase cu ac rotund 1/2, marime 2/0. 12 fire/cut Cut 1 54.00 Fir sutura matase cu ac rotund 1/2, marime 4/0. 12 fire/cut Cut 1 54.00 " OMNISTRIP 6 x 38 mm. Plasture pentru inlocuirea suturilor chirurgicale, 2 folii x 3 benzi/plic. 50 plicuri/cut" Cut 1 162.00 " OMNISTRIP 12 x 101mm. Plasture pentru inlocuirea suturilor chirurgicale, 1 folie x 6 benzi/plic. 50 plicuri/cut" Cut 1 231.60 Vata medicinala 200 g Buc 10 5.90

Număr anunț
DA26123073
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
809,60 RON
Valoare atribuită
809,60 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

809,60 RON

din 809,60 RON estimat