Atribuită
Cumpărare directă
Pachet substante chimice pentru laborator constand in: - Esenta de terebentina pura (ambalaj de 5l)- 5 l x 43,48 ron/l; - Dimetilformamida (ambalaj 5l)- 5l x 18,67 ron/l; -Regal Varnish mat (verni final opac) (ambalaj 1l)- 1l x 110 ron/l; -Verni opac Lukas (ambalaj 1l)- 2l x 161,79 ron/l; - Film de polyester monosiliconat, grosime 23 microni, - greutate 33 gr/m2, h-200 cm (pachet de 10m)- 10m x17,50 ron/l; -Contrad 2000 tensioactiv detergent concentrat (ambalaj 5l) – 5l x 39,95 ron/l- conform ofertei 141/23.07.2020
- Număr anunț
- DA26111344
- Autoritate contractantă
- Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
- Furnizor / câștigător
- C.T.S. ROMÂNIA SRL (CUI 16809831)
- Cod CPV
- 24000000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.119,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.119,08 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.