Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE ELECTRICE FORMAT DIN: PRIZA DUBLA ST VISAGE ALB - 50 BUC PRIZA SIMPLA ST VISAGE ALB - 40 BUC INTRERUPATOR CAP CRUCE ST VISAGE ALB - 4 BUC SENZOR DE MISCARE 360GRTAVAN SLIM - 1 BUC CONECTORI TERMINALI - MORSETE 4mm2 10P - 10 BUC CAPAC DOZA MICA PLASTIC fi80mm - 10 BUC

Număr anunț
DA26107865
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
MATRILUX LED DESIGN S.R.L. (CUI 34419489)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
716,70 RON
Valoare atribuită
716,70 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

716,70 RON

din 716,70 RON estimat