Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze servicii de integrare plati Posta Romana cu Avantax, conform descrierii dumneavoastra si caietului de sarcini nr. 4136/28.07.2020, atasat prezentei achizitii. Se va incheia un contract de prestari servicii.

Număr anunț
DA26109528
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 6 (CUI 12380248)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
72212900-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.056 RON
Valoare atribuită
7.056 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.056 RON

din 7.056 RON estimat