Atribuită Cumpărare directă

Inalbitor pe baza de clor, parfumat 1L Burete vase mijlociu Bonus 10 buc/set Burete baie Galeata plastic cu storcator clasic rezistent 12L Spray insecte 400 ml ATENTIE LA CONDITIILE DE LIVRARE, SE GASESTE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26121923
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.575,92 RON
Valoare atribuită
3.575,92 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.575,92 RON

din 3.575,92 RON estimat