Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza urmatoarele produse conform referatului de necesitate nr. 4762/07.08.2020: 11 seturi folii protectoare; 20 topuri hartie xerox

Număr anunț
DA26106634
Autoritate contractantă
COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
Cod CPV
22852100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
355,94 RON
Valoare atribuită
355,94 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

355,94 RON

din 355,94 RON estimat