Atribuită Cumpărare directă

balast

Număr anunț
DA26178368
Autoritate contractantă
COMUNA SANCRAIENI (CUI 4246297)
Furnizor / câștigător
BALAST CENTRUM SRL (CUI 17542960)
Cod CPV
14212310-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.420 RON
Valoare atribuită
3.420 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
22.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.420 RON

din 3.420 RON estimat