Atribuită Cumpărare directă

Sonde endotraheale cu balonas; Sonde aspiratie cu control, sterile, CH14, CH18, - cf. COMANDA PT. UPU

Număr anunț
DA26113855
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
SANTOMED S.R.L. (CUI 13642843)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236,40 RON
Valoare atribuită
236,40 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236,40 RON

din 236,40 RON estimat