Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului urmatoarele servicii: 8 VPN-uri L2, prin WH-UPC, cu banda de 30Mbps simetric garantat fiecare, la de 11 de euro+TVA/luna; - 1 * port de internet de 100Mbps simetric garantat, prin WH-UPC la 30 de euro+TVA/luna; - servicii mentenanta cost lunar 30 euro + tva Cosul total lunar al serviciilor prezentate mai sus este de 148 euro fara TVA pentru o perioada minima contractuala de 36 de luni. g 1 euro = 4.9003 ron, curs Vodafone valabil in data de 07.08.2020 Serviciile de internet vor corespunde solicitărilor mentionate in Ghidul solicitatntului si Contractul de Grant din cadrul Mecanismului pentru interconectarea Europei în domeniul retelelor de telecomunicatii transeuropene, ofertantul avand obligația de a se informa asupra acestora.
- Număr anunț
- DA26122568
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GHERLA (CUI 4349071)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.109 RON
- Valoare atribuită
- 26.109 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.