Atribuită
Cumpărare directă
2 BUC - Toner TN-221C 21000 pag – cyan, compatibil cu Konica Minolta bizzhub C227, C287original; 1 BUC - Toner TN-221Y 21000 pag – yellow, compatibil cu Konica Minolta bizzhub C227,C287 original. Termen de garantie si de valabilitate acordat produselor de minim 12 luni.
- Număr anunț
- DA26115169
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 736,89 RON
- Valoare atribuită
- 736,89 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.