Atribuită
Cumpărare directă
1 HOLSURUB 4x30 BUC 2 0.13 0.25 0.05 2 PIULITA M4 BUC 2 0.03 0.07 0.01 3 PERLATOR BUC 2 2.10 4.20 0.80 4 HOLSURUB 3.5x16 BUC 100 0.03 2.52 0.48 5 HOLSURUB 3.5X18 BUC 100 0.03 3.36 0.64 6 STECHER BUC 1 5.88 5.88 1.12 7 CUPLA BUC 1 5.88 5.88 1.12 8 FIR COSITOARE BUC 10 8.40 84.03 15.97 9 HOLSURUB 3.5x16 BUC 100 0.03 2.52 0.48 10 HOLSURUB 3.5X18 BUC 100 0.03 3.36 0.64 11 COLTAR METALIC BUC 17 1.01 17.14 3.26 12 COLTAR METALIC BUC 50 1.01 50.42 9.58 13 RACORD MONOCOMANDA BUC 1 4.62 4.62 0.88 14 RACORD MONOCOMANDA BUC 1 5.46 5.46 1.04 15 ROBINET COLTAR 1/2 *1/2 BUC 3 15.55 46.64 8.86 16 ROBINET COLTAR 1/2-3/4 BUC 1 19.33 19.33 3.67
- Număr anunț
- DA26114527
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GHERLA (CUI 4547001)
- Furnizor / câștigător
- SC Cimpan CV IMPEX SRL (CUI 12529456)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 255,70 RON
- Valoare atribuită
- 255,70 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.