Atribuită Cumpărare directă

Racleta pentru vitrina, 35 x 52 x 38 cm buc 6 Lama profesionala pardoseala 55 cm cu maner aluminiu buc 4 Racleta podea pentru apa Esenia, 75 cm buc 4 Galeata rotunda 10L, cu maner metalic si storcator set 6 Faras plastic cu lamela cauciuc + coada lunga buc 3 Faras plastic cu lamela cauciuc, Thar buc 6 Coada lemn 1.2m buc 10 Coada aluminiu, profesionala, 1.40 m, Filmop buc 4

Număr anunț
DA26165763
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
557,05 RON
Valoare atribuită
557,05 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

557,05 RON

din 557,05 RON estimat