Atribuită Cumpărare directă

Asigurare Casco Dacia Duster an fabricatie 2019, capacitate cilindrica 1461 cm/85 kW pentru 12 luni, in perioada 24.08.2020 - 23.08.2021

Număr anunț
DA26166529
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BRAILA (CUI 9751516)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66518100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.979,90 RON
Valoare atribuită
1.979,90 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.979,90 RON

din 1.979,90 RON estimat