Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare panouri solare si instalatii de tip perdele de aer cald in cadrul proiectului MODERNIZAREA, DOTAREA SI ECHIPAREA INFRASTRUCTURII EDUCATIONALE A LICEULUI TEHNOLOGIC MIHAI EMINESCU, COMUNA DUMBRAVENI, JUDETUL SUCEAVA , conform grafic de furnizare/montaj
- Număr anunț
- DA26120754
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
- Furnizor / câștigător
- IOMICAR SRL (CUI 26556736)
- Cod CPV
- 09331000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.200 RON
- Valoare atribuită
- 25.200 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.