Atribuită
Cumpărare directă
Limita raspundere in agregat=500.000 eur Limita agregat pentru toti administratori neexecutivi=10% din limita raspunderii/toti Perioada extinsa de notificare a daunelor=60 zile de la expirarea politei fără primă adițională Fransiza=5 % din dauna , minim 5000 euro din fiecare pierdere pentru practici gresite ale angajatorului, pt fiecare solicitare Practici gresite ale angajatorului - Acoperirea Companiei max 10% din limita răspunderii. Acoperire teritoriala: intreaga lume unde este permis dpdv legal Perioada de retroactivitate: maxim 36 luni Prima de asigurare=2958 euro=14.304 ron, plata in 2 rate semestriale.
- Număr anunț
- DA26114783
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516500-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.304 RON
- Valoare atribuită
- 14.304 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.