Atribuită Cumpărare directă

cablu 3x2,5 = 20m; cablu 2x1,5 = 30m; dibluri; cleme; intrerupator tablou; tablou electric = 2 buc; pat cablu; doza; banda izoler; prize tablou = 4 buc; dijunctor = 2 buc; melc rigips = 20 buc; proiector = 2 buc;

Număr anunț
DA26104997
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN AMBULANTA MEHEDINTI (CUI 7561922)
Furnizor / câștigător
3B SCH ELECTRIC SRL (CUI 32986061)
Cod CPV
31680000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.118,50 RON
Valoare atribuită
1.118,50 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.118,50 RON

din 1.118,50 RON estimat