Atribuită Cumpărare directă

Obiectiv:Vestiar Olimpia-reparatii jgheaburi -Demontare sistem scurgere -Jgheaburi si burlane -Accsorii jgheaburi si burlane Obiectiv:Sala Sporturilor-Andreea Nica-reparatii jgheaburi -Demontare sistem scurgere -Sistem scurgere nou inclusiv accesorii -Vopsitorii -Lipit imbinari acoperis

Număr anunț
DA26109263
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL UNIREA SLOBOZIA (CUI 19103570)
Furnizor / câștigător
GERMA RAPID CONSTRUCT S.R.L. (CUI 35595955)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.560 RON
Valoare atribuită
12.560 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.560 RON

din 12.560 RON estimat