Atribuită
Cumpărare directă
INLOCUIRE BUCSA PUNTE SPATE STANGA SI DREAPTA NUMAR DE REFERINTA: 0018 PRET DE CATALOG: 376,46 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: PACHET COD SI DENUMIRE CPV: 50112100-4 Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2) DESCRIERE: REPARATIE CONFORM DEVIZULUI LA NR.AAA012504 LA CS 09 UUF
- Număr anunț
- DA26109956
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Caras Severin (CUI 9759188)
- Furnizor / câștigător
- PALDYA SERVICE SRL (CUI 26233107)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 376,46 RON
- Valoare atribuită
- 376,46 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.