Atribuită
Cumpărare directă
1. Clorura de potasiu - solutie (nominal 12,8mS/cm) = 1 buc (500ml) x 699,00 lei; 2. ION EXCHANGER AMBERLITE IR-120 (STRONGLY = 1 buc (500ml) x 162,00 lei; 3. Clorura de magneziu = 1 buc (500g) x 305,00 lei; 4. Membrane albe, sterile, inseriate, gridate = 1 buc (600buc/pachet) x 558,40 lei; 5. Mini Anaerocult® C = 2 buc x 175,50 lei; 6. ANAEROTEST FOR MICROBIOLOGY 50 STRIPS = 1 buc x 106,50 lei.
- Număr anunț
- DA26112856
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.182,04 RON
- Valoare atribuită
- 2.182,04 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.