Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar PENSULA BUC 2 3.36 SIR CLEME BUC 1 8.74 TV 40*20*2 ML 6 6.135 KIT BUC 1 12.44 SACI MENAJERI 120L BUC 36 5.8822 SACI MENAJERI 240L BUC 16 14.1681 MANUSI BUC 24 2.9413

Număr anunț
DA26127536
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
573,75 RON
Valoare atribuită
573,75 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

573,75 RON

din 573,75 RON estimat