Atribuită Cumpărare directă

Revizie anuala sterilizator Getinge - constand in furnizarea si montarea urmatoarelor piese - conform anuntului nr. 18825/06.08.2020 atasat: Garnitura usa 2 buc Filtru aer steril 1 buc Kit reparare valva pneumatica 11 buc Kit reparare electrovalva formol 2 buc Kit reparare valva de sens 3 buc Garnitura senzor de presiune 2 buc Valva de sens 1 buc Kit reparare valva de sens pentru R16 ` 1 buc Kit contactori generator abur (3 bucati) KCGAGSS 1 buc. Garantia pentru piese si serviciii 6 luni.

Număr anunț
DA26120971
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.879,71 RON
Valoare atribuită
15.879,71 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.879,71 RON

din 15.879,71 RON estimat