Atribuită Cumpărare directă

MASCA PROTECTIE 3 STRATURI

Număr anunț
DA26121352
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA PRAHOVA (CUI 9724627)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat