Atribuită Cumpărare directă

Publicare in Monitorul Oficial Partea 6+Bursa anunt vanzare prin licitatie publica deschisa, a trei constructii zootehnice (grajduri) cu anexe (padoc) si teren aferent

Număr anunț
DA26121779
Autoritate contractantă
UAT COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 3126624)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI 34336600)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
536,97 RON
Valoare atribuită
536,97 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

536,97 RON

din 536,97 RON estimat