Atribuită Cumpărare directă

Suma asigurată este de 51.273.326,07 lei . Conform caietului de sarcini nr. 19441/17.07.2020, riscurile acoperite: incendiu, trăsnet,explozie,căderea aparatelor de zbor, cădere de corpuri, cutremur, inundatie, furtuna, efecte directe ale ploii torențiale, grindină,furtul prin efracție sau acte de tâlhărie, vandalism, alunecarea și/sau prăbușirea de teren, lovirea de către vehicule, boom sonic, greutatea zăpezii. Criterii de solvabilitate :asiguratorul nu trebuie sa fie in procedura de insolventa sau faliment . Fransiza : maxim 1% din totalul sumei asigurate pentru riscul de cutremur Plata primelor de asigurare se face în rate lunare Perioada de asigurare :1 an de la data emiterii poliței și plata ratei 1.

Număr anunț
DA26121955
Autoritate contractantă
Municipiul Piatra Neamt (CUI 2612790)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66513200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.900 RON
Valoare atribuită
25.900 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.900 RON

din 25.900 RON estimat