Atribuită
Cumpărare directă
Dorim sa achizitionam de la dvs servicii de asigurare MOBILE PLUS pentru Tractor Hattat cu brat hidraulic si plug de zapada”, cu urmatoarele caracteristici: - Tractor Hattat cu brat hidraulic si plug de zapada - Marca Hattat - Durata asigurarii – 12 luni - Prima de asigurare: 2.988 Ron
- Număr anunț
- DA26128078
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANTIMBRU (CUI 4562095)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66513200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.988 RON
- Valoare atribuită
- 2.988 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.