Atribuită
Cumpărare directă
2 CAPAC PT FLACON CROMATOGRAFIE DIAMETRU 20 MM SEPTA WITHE SILICON/NATURAL PTFE 702094 100 buc 1 Macheray Nagel 113.57 3 TUBURI CENTRIFUGA PP 15 ML NESTERILE PREMIUM LINE 3300005 750 buc 1 Ratiolab 494.55 4 TUBURI CENTRIFUGA PP 50 ML CU FUND PLAT NESTERILE PREMIUM LINE 3300003 250 buc 1 Ratiolab 218.12 5 STRIPURI pH PREMIUM 0-14 92110 100 buc 1 Macheray Nagel 50.73 6 BALANTA PORTABILA TGC 150-2S05 150 G 611-5359 buc 1 Ohaus 192.00
- Număr anunț
- DA26109290
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.068,97 RON
- Valoare atribuită
- 1.068,97 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.