Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: Panou pluta 2x3, 100x200 cm rama aluminiu 309111512 4 Panou pluta 2x3, 100x150 cm, rama aluminiu 310050960 8

Număr anunț
DA26119950
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GENERAL DUMITRU DAMACEANU" COSMESTI (CUI 21149707)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192170-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.939,49 RON
Valoare atribuită
1.939,49 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.939,49 RON

din 1.939,49 RON estimat