Atribuită
Cumpărare directă
1. N-(3-Dimethylaminopropyl)-N′-ethylcarbodiimide hydrochloride, 5g 1 g 279.84 279.84 2. Poly(propylene glycol) bis(2-aminopropyl ether) average Mn ~230, 500mL 1 mL 444.48 444.48 3. Poly(propylene glycol) bis(2-aminopropyl ether) average Mn ~400, 500mL 1 mL 798 798 4. Poly(propylene glycol) bis(2-aminopropyl ether) average Mn ~2000, 250 mL 1 mL 452.4 452.4 5. Chloroform EMPLURA, 2,5 L 2 L 152.15 304.3 6. L-Ascorbic acid, 250g 1 g 112.62 112.62 7. Acid clorhidric solutie volumetrica 1.0 M (1.0 N) 1 L 1 L 34.15 34.15 8. N,N-Dimethylformamide, 1L 1 L 236.71 236.71 9. Copper(II) nitrate hemi(pentahydrate), 500g 1 g 365.76 365.76 10. Titanium(IV) oxide , nanopowder, 21 nm primary particle size (TEM), 100g 1 g 927.36 927.36 11. Zinc acetate dihydrate ≥99.0%, AnalaR NORMAPUR® analytical reagent, 1Kg 2 kg 91.24 182.48 Methanol, for HPLC, ≥99.9%, CAS Number: 67-56-1 cantitate 4*2.5 l (155.19 / buc) la pretul ofertat de 155,19 lei fara TVA ACID ACETIC GLACIAL 99.5% GLR 2,5 L, cantitatea : 4 buc X 2.5 L la pretul unitar de 78 lei fara TVA = 312 lei
- Număr anunț
- DA26109342
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.605,29 RON
- Valoare atribuită
- 4.605,29 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.