Atribuită Cumpărare directă

ELASTIC 20 MM

Număr anunț
DA26110363
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST"MURESUL (CUI 4322815)
Furnizor / câștigător
FOTO SUBLIM IMPEX SRL (CUI 7730592)
Cod CPV
19200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150,45 RON
Valoare atribuită
150,45 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150,45 RON

din 150,45 RON estimat