Atribuită Cumpărare directă

rechizite (Textmarker corp dreptunghiular vf,1-5mm 4 culori/set, CD-R 52x700 MB 50 buc/shrink/set; SUPORT accesorii de birou MESH argintiu, Cub notite adezive, 75x75 mm, 400 file, 4 culori/set; Plic C4 , 229x324, alb, siliconic 250 bucati/cutie; Pix cu mecanism argintiu accesorii cromate, Notite adezive 75x75 mm, 100 file galben, Marker negru permanent vf rotund corp plastic vf 2 mm; Dosar rosu cu sina si 2 perforatii A4 plastic 50buc, Biblioraft A4 75mm pp/ carton rosu, Clipboard simplu ,A4, PVC,rosu, Tus pentru tusiera albastru, 27 ml, Plic 110X220 offset alb autoadeziv 25buc/set, LIPICI SOLID, 20 GR, File de protectie orange peel A4 plastic 100 buc/ set) pentru desfasurarea activitatii Consiliului Judetean Vrancea

Număr anunț
DA26130262
Autoritate contractantă
JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
Furnizor / câștigător
UNIVERSAL IMPEX SRL (CUI 1445031)
Cod CPV
30192125-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.586,32 RON
Valoare atribuită
3.586,32 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.586,32 RON

din 3.586,32 RON estimat