Atribuită Cumpărare directă

25 de carnete leg.de calatorie x 100 file subventionate elevi, cadre-traseu 1 Stațiuni 15 de carnete leg.de calatorie x 100 file subventionate pensionari, handicap, fara venit - traseu 1 Statiuni Biletele sunt necesare in vederea asigurării transportului subvenționat pentru categoriile beneficiare conform H.C.L. nr.300/23.12.2014, pentru luna septembrie 2020. Referat 43381/10.08.2020.

Număr anunț
DA26146096
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
Furnizor / câștigător
ENTER MEDIA SRL (CUI 22101804)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272 RON
Valoare atribuită
272 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272 RON

din 272 RON estimat