Atribuită
Cumpărare directă
Kit glucometru Accu-Chek Active Glucometru Accu-Chek Active este un sistem de masurare a glicemiei compus din glucometru, intepator, 10 teste si 10 ace." Buc 4 183.19 "Veroval Cantar corporal. Cantar corporal inteligent cu analiza optima a greutatii si a masei corporale Este un produs de calitate pentru analiza optima a greutatii si a masei corporale. Greutatea este afisata in diviziuni de 100 grame. Cantarul dispune de urmatoarele functii de analiza, care pot fi utilizate de un numar de pana la 4 persoane: masurarea greutatii corporale, determinarea procentului de grasime corporala, procentul de apa in organism, procentul de masa musculara, masa osoasa si, rata metabolica activa." buc 4 387.60 Centimetru 2m Buc 4 18.82 "Cantar digital Platforma din sticla Diviziuni:100 g Sarcina maxima:150 kg Alimentare: 2 buc. baterii AAA" Buc 4 105.50 Caliper mecanic, din plastic 0-60 mm Buc 4 19.16 Tensiometru electronic de brat Buc 4 292.44 Cronometru electronic, 99 min si 59 sec Buc 4 58.06 "TERMOMETRU / TERMO-SCANNER INFRAROŞU NON CONTACT Termometru de masurare a temperaturii prin infrarosu, fara atingere (non-contact), in doar 0,5 secunde. Foarte usor de citit datorita display-ului LCD luminat din interior. Distanta de masurare: 5-15cm. Multi-functional (masoara temperatura corpului, a obiectelor sau a camerei) Termometrul poate masura temperatura corpului de la 32 grade C pana la 42.9 grade C si a obiectelor de la 0 grade C pana la 100 grade C. Alarma sonoră şi vizuală (
- Număr anunț
- DA26130910
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.968,81 RON
- Valoare atribuită
- 6.968,81 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.