Atribuită Cumpărare directă

Achizitionam Servicii de medicina muncii pentru controlul periodic al angajatilor din cadrul UAT Comuna Nanesti

Număr anunț
DA26120279
Autoritate contractantă
COMUNA NANESTI (CONSILIUL LOCAL NANESTI) (CUI 4350548)
Furnizor / câștigător
REVIMED 2005 SRL (CUI 32052830)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 1.900 RON estimat