Atribuită Cumpărare directă

453/07.08.2020(RAR Tulcea) Verificare, intretinere, incarcare stingatoare de incendiu cu CO2, tip G 5, Verificare, intretinere, incarcare stingatoare de incendiu tip P6, SM6 presurizate( cu manometru ), AGENT STINGERE PULBERE CHIMICA USCATA ABC 20 %

Număr anunț
DA26131993
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
SELCO SYSTEM SRL (CUI 21692737)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103,80 RON
Valoare atribuită
103,80 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103,80 RON

din 103,80 RON estimat