Atribuită Cumpărare directă

2010041 TEAVA PE100 PN10 D32 7027586 ASPERSOR PRO PLUS K-RAIN 3/4" R12 H10M 2002782 CAMIN MONOLITIC 300X300 POZ01-1373S 2016943 ROBINET APA PE 32 MUFA-MUFA 7022938 HIDRANT TAIABIL 3/4’’X3/4’’ 2015142 CAPAC CAMIN MONOLITIC 300X300 CU MANER

Număr anunț
DA26122335
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44163100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.469,75 RON
Valoare atribuită
1.469,75 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.469,75 RON

din 1.469,75 RON estimat