Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs: 1871.2 - Lamele ROTH pentru microscop, 24*50 mm, 1000 buc (10x100) ( Lamele ROTH pentru microscop, 24*50 mm, 1000 buc (10x100)) H873.2 - Lamele sticla patrate ROTH, 20*20 mm ( Lamele sticla patrate ROTH, 20*20 mm) LC84.1 - Flacoane de sticla ROTH Rotilabo ND22, 15 ml ( Glass vials Flacoane de sticla ROTH Rotilabo ND22, 15 ml) Flacoane de sticla ROTH Rotilabo ND18, 10 ml (Glass vials Flacoane de sticla ROTH Rotilabo ND18, 10 ml) Termen livrare : 31 august 2020 Garantie: conform legislatiei nationale Beneficiar: UBB, Director proiect prof. David Daniel Responsabil Achizitie: Catalin Petcu Va rugam sa precizati pe colet numele beneficiarului sau/si responsabil achizitie.
- Număr anunț
- DA26144361
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 614,97 RON
- Valoare atribuită
- 614,97 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.