Atribuită Cumpărare directă

Ad blue ambalat la 5 l cu palnie incorporata Se poate livra si la ambalaj de 10l,20l,1000 l si pretul /litru este negociabil functie de cantitatea achizitionata.informatii la 074518880

Număr anunț
DA26122511
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
Furnizor / câștigător
SECADA S.R.L. (CUI 14297174)
Cod CPV
24957000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat