Atribuită
Cumpărare directă
Trusa de bercuit VFT-808-IE marca Value are compartimente individuale pentru fiecare piesa si contine sculele necesare unei imbinari mecanice (prin bercuire) sau unei imbinari prin lipire realizand mufe cu ajutorul largitorului. Specificatii tehnice trusa bercuit VFT-808-IE: 1. cutie din plastic cu compartimente individuale pentru fiecare piesa 2. menghina pentru urmatorele diametre de teava cupru: 1/4, 5/16, 3/8, 1/2, 5/8, 3/4 inch 3. menghina prezinta pe lateral ghidaje pentru conul presei 4. menghina are la capete opritori filetati pentru a nu cadea presa 5. presa are maner fluture, cu parghie larga pentru a o putea strange cu efort mic 6. presa are con la 45 grade 7. presa prezinta surub pentru fixarea acesteia de menghina, in ghidajul dorit. Acest ghidaj ofera avantajul ca centreaza conul pe mijlocul diametrului tevii 8. conul este excentric pentru efort mic la bercuire si evitarea fisurarii tevii ("inflorire") 9. largitor teava VST-22 Value.
- Număr anunț
- DA26111137
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
- Furnizor / câștigător
- KUBITECH SRL (CUI 8508803)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 329,40 RON
- Valoare atribuită
- 329,40 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.