Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului urmatoarele servicii: - servicii: abonament Sandbox 5 GB trafic national inclus (28.69 RON/luna) + tableta HUAWEI MEDIAPAD T5 10.1” (0 RON) -100 buc x 28,69 /abonament-total 2869 RON/luna -perioada contractuala 30 luni (6 luni 100% discount la abonament) –achizitie totala 24 buc x 2869 RON Costul total al serviciilor prezentate mai sus pentru un contract valabil 24 de luni este de 68856 ron fara TVA.
- Număr anunț
- DA26122516
- Autoritate contractantă
- COMUNA OANCEA (CUI 3126420)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68.856 RON
- Valoare atribuită
- 68.856 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.