Atribuită
Cumpărare directă
Consiliul Județean Vâlcea achiziționează pentru Serviciul Public Județean Salvamont SALVASPEO - cutie portbagaj cu următoarele dimensiuni: lungime minim 190 cm, lățime minim 60 cm, înălțime minim 40 cm, culoare negru, cu prindere pe bare și deschidere pe ambele părți.
- Număr anunț
- DA26138160
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 31219000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.428,55 RON
- Valoare atribuită
- 1.428,55 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.