Atribuită
Cumpărare directă
Conform ofertei de pret din data de 11.08.2020 inregistrata la sediul autoritatii contractante cu nr. 3875700 astfel > Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): - Autoturism DACIA LOGAN, Capacitate cilindrica / Putere:1598 / 64, Nr.locuri / masa totala max.autorizata: 5 / 1540, PA: 289.85 LEI; - Autoturism DACIA LOGAN, Capacitate cilindrica / Putere:1598 / 64, Nr.locuri / masa totala max.autorizata: 5 / 1540, PA: 289.85 LEI; - Autoturism DACIA LOGAN, Capacitate cilindrica / Putere:1598 / 64, Nr.locuri / masa totala max.autorizata: 5 / 1540, PA: 289.85 LEI; VALABILITATE 12 LUNI ASIGURATOR: CITY INSURANCE
- Număr anunț
- DA26138630
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN TULCEA (CUI 4321666)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 869,55 RON
- Valoare atribuită
- 869,55 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.