Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CF ADV1151599 Lacate 50*50 mm, rezistente la umiditate, pentru utilizare exterioara, inaltime veriga minim 30mm, corp alama, minim 3 chei BUC 30 6,3 189 Lacate 40*40 mm, pentru utilizare interioara, inaltime veriga minim 25 mm, corp alama, minim 3 chei BUC 30 5,51 165,3 354,3
- Număr anunț
- DA26137891
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 31670000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 354,30 RON
- Valoare atribuită
- 354,30 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.