Atribuită Cumpărare directă

Achizitie balast pentru intretinerea drumurilor comunale din Comuna Apele Vii, judetul Dolj.

Număr anunț
DA26126719
Autoritate contractantă
COMUNA APELE VII DOLJ (CUI 4553577)
Furnizor / câștigător
DANIELA ROBIS TRANS SRL (CUI 32774166)
Cod CPV
14212200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.431 RON
Valoare atribuită
13.431 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.431 RON

din 13.431 RON estimat