Atribuită
Cumpărare directă
Catalog preg - 7 buc, Catalog I-IV - 24 buc, Catalog V-VIII - 19 buc, Carnet elev inv. prim - 160 buc, Carnet elev inv. gimnaziu - 60 buc, Condica prezenta pers didactic - 10 buc, Registru intrari-iesiri - 2 buc, Registru prezenta pers aux - 1 buc, Registru eliberare acte studii - 1 buc
- Număr anunț
- DA26166584
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV (CUI 29341510)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.129,79 RON
- Valoare atribuită
- 1.129,79 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.