Atribuită Cumpărare directă

Comuna Bosorod doreste achizitionarea lucrarilor de reparatii la drumul comunal DC 57C: Luncani - Cioclovina, zona Pensiune Piatra Rosie, deoarece acesat a fost afectat in urma calamitatilor naturale din perioada 17 - 24 iunie 2020.

Număr anunț
DA26124618
Autoritate contractantă
COMUNA BOSOROD (CONSILIUL LOCAL BOSOROD) (CUI 4521338)
Furnizor / câștigător
CORCIU COMPANY CONSTRUCT S.R.L. (CUI 35278515)
Cod CPV
45233142-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.843 RON
Valoare atribuită
21.843 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.843 RON

din 21.843 RON estimat