Atribuită Cumpărare directă

Denumire UM Cantitate Pret unitar Valoare Detergent vase Fairy Lemon 5 litri bid 1 31.9 31.9 Detergent geamuri Clin 500 ml buc 10 4.7 47 Detergent Cif 500 ml buc 5 5.8 29 Praf curatat Sano X 600g buc 4 5.3 21.2 Lavete microfibra geamuri SP A34-STEX-0422 buc 10 4.1 41

Număr anunț
DA26138960
Autoritate contractantă
GRADINITA cu P.P. MAMARUTA (CUI 17968517)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,10 RON
Valoare atribuită
170,10 RON
Data publicării
14.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,10 RON

din 170,10 RON estimat