Atribuită
Cumpărare directă
DESOGEN AERO – DEZINFECTANT MICROAEROFLORĂ RTU 1000 ML DESOGEN AERO® este un dezinfectant lichid cu actiune bactericida, virucida și fungicida pentru utilizare pe suprafețe dure, neporoase si pentru aeromicroflora. Proprietăți : - dezinfectant pentru suprafețe, instrumentar medical, aeromicrofloră și pentru tratarea apei. - dezinfectant pentru dezinfecția terminală a aeromicroflorei (suprafețe și volume) pe cale aeriană prin nebulizare sau pulverizare(ceață rece). - nu necesită clatire, nu decoloreaza și nu pătează suprafețele. - nu conține aldehide, clor, alcool, fenoli, săruri cuaternare de amoniu. - biodegradabil (99,9%). Produs biocid Gr. 1 conform anexei V la Regulamentul (UE) nr. 528/2012 TP2- Dezinfectante pentru spatii private şi zone de sanatate publica si alte produse biocide- Desinfectarea suprafetelor dure (in domeniul medical si non medical) fara contact cu alimentele TP3- Igiena veterinara TP4- Produse alimentare si hrana pentru animale- Dezinfectante pentru industria alimentara si industria de preparare a furajelor Utilizare: Dezinfectarea aeromicroflorei prin nebulizare/pulverizare Dezinfectarea instalatiilor sanitare (vase de toaleta, chiuvete, etc) prin turnare; Dezinfectarea suprafetelor dure prin pulverizare; Dezinfectarea suprafetelor dure prin stergere cu laveta sau mopul, sau prin spalare; Dezinfectarea echipamentelor si a instrumentelor prin imersare/scufundare/inmuire; Dezinfectant pentru spatii/adaposturi destinate animalelor, pentru igiena veterin
- Număr anunț
- DA26141802
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- D&C CONTINENTAL S.R.L. (CUI 41650329)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.439 RON
- Valoare atribuită
- 2.439 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.